Georg Geyer
(Wien 1823-1912) Stixenstein in Niederösterreich, monogramiert G (1), Öl auf Leinwand, 37 x 45 cm, besch, Kraklees, Abblätterung, gerahmt, Rahmen beschädigt,
07.11.2022 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Georg Geyer
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.11.2022 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.660,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-