Brillantsolitär 0,14 ct (grav)
Gold Weißgold 750, RW 52, 4,4 g, Tragespurenøg4
03.11.2022 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Šperky |
Datum: | 03.11.2022 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |