Gustav Hessing *
(Czernowitz 1909-1981 Wien) Dächerlandschaft, unleserlich betitelt, handsigniert G Hessing, Bleistiftzeichung auf Papier, Bildausschnitt 47 x 64 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Blatt eingerissen, Knickstellen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.11.2022 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Gustav Hessing *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Nábytek, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.11.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: