Čís. položky 307

Salzburger Loretto-Kindl, Nachbildung Ende 18. Jahrhundert

Salzburger Loretto-Kindl, Nachbildung Ende 18. Jahrhundert - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce

Kopf, Hände, Füße wachsbossiert, das Christuskind stehend auf viereckigem Holzsockel, im Brokatkleid mit Spitzen, in der Linken Kreuz aus Goldgespinst mit Imitationsperlen und rotem Glasstein, ein weiterer eingefasster roter Glasstein an Imitationsperlenkette um den Hals des Kindls, ca. 16 cm, beschädigt, in Nussbaum-Schrein mit geschweiftem Dach und Sockel des 20. Jahrhunderts, ca. 31,5 x 23 cm Ruf 220

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

24.11.2022 - 14:11

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 400,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.11.2022 - 14:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.11. - 24.11.2022

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.