Karl Korab *
(born in Falkenstein in 1937)
Still Life, signed, dated Korab 73, gouache on paper, passep.-cutout 18 x 24.4 cm, framed
Provenance:
Private Collection, Austria
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
01.12.2022 - 17:42
- Dosažená cena: **
EUR 4.362,-
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Karl Korab *
(born in Falkenstein in 1937)
Provenance:
Private Collection, Austria
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Aukce: | Současné umění II |
Datum: | 01.12.2022 - 17:42 |
Prohlídka: | 22.11. - 01.12.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-