Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien), "Burgruine", signiert u. datiert "F. Lach 1905", Aquarell auf Papier, Bildauschnitt ca. 27 x 36,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
21.11.2022 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.11.2022 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: