Christa Deuticke-Szabo *
(Wien 1895-1958), "Fischerhafen", signiert "Deuticke", Öl auf Leinwand, ca. 41 x 41 cm, gerahmt
21.11.2022 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Christa Deuticke-Szabo *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.11.2022 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |