Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Landschaft", signiert Oman, datiert 88, Eitempera auf Leinwand, 40 x 30 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:44
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
Ukázat výsledky aukce
- Zwei Deckenlampen Modell Tulipan, J. T. Kalmar,
- Pistole, Taurus, Mod.: PT92AFS, Kal.: 9 mm Para,
- F. O. Knapp *
- Yoruba, Nigeria: Ein seltener und kompletter Kult-Stab ‘Orisha Oko’. Auch ‘Ritual-Schwert’ genannt. Aus Eisen und Holz, samt Hülle und Kappe, beide mit Glasperlen bestickt.
- Raymond Weil Geneve Tango