Valentin Oman
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Oman, Mischtechnik auf Karton,14 x 10 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |