Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "Donaulandschaft-Franz Zelezny in alter Freundschaft"signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, Plattengröße 44,5 x 59,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: