Konrad Koller *
(Villach 1916-2001) "Stillleben", signiert Koller, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 22 x 38 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 12:06
- Vyvolávací cena:
Konrad Koller *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 12:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |