Caroline *
(Graz 1940 geb.) "Rosa Einhorn", signiert Caroline, datiert 87, Acryl auf Papier, 41,5 x 34,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:45
- Vyvolávací cena:
Caroline *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |