Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) Farblithografie, signiert Hoke, im Druck betitelt, datiert 8 7 2000, die Nr.37/46, Blattgröße 64 x 76 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: