Künstler 20. Jhdt.
Farblithografie, signiert, datiert 90, mit E. A. beschriftet, 76 x 65 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:16
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |