Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Farblithografie, signiert Hutter, datiert 85, die Nr. 89/200, Steingröße 30,5 x 45,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: