Carlo Kos *
(Laibach 1923-2012) Farbradierung, signiert C Kos, beschriftet P. A., Plattengröße 31 x 24 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Carlo Kos *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |