Emanuel Baschny
(Sternberg 1876-1932 Wien) "Blick auf Klagenfurt", Öl auf Karton, signiert E. Baschny, 19 x 26,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:54
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Emanuel Baschny
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |