Sebastian Isepp *
(Nötsch im Gailtal, Kärnten, 1884-1954 London) "Schwanskizzen", signiert Isepp, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 43,5 x 30 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 12:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Sebastian Isepp *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 12:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |