Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Radierung, signiert Ernst Fuchs, die Nr.58/100, Plattengröße 18 x 16,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Položky z jiných aukcí
- Helga Scholler *
- .Briefstück - Österr. Nr. 3 M Ib seltene Gravurtype O-O,
- Perkussionsbüchse,
- Revolver, Smith & Wesson, Mod.: 66-3, Kal.: .357 Mag.,