Alfred Bareis *
(Wien 1899-1969) Gartenblumen, signiert Alfred Bareis, Aquarell auf Papier, 36 x 25 cm, gerahmt,(Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
22.12.2022 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Cena:
Alfred Bareis *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.12.2022 - 15:09 |