Leopold Munsch
(Wien 1826-1888 Preßburg) AM Hallstätter See, monogrammiert LM, Bleistift auf Papier, 9,5 x 14 cm, Passep., gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
22.12.2022 - 15:10
- Cena:
EUR 170,-
Leopold Munsch
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.12.2022 - 15:10 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Cena:
EUR 330,-