Emil Barbarini
(Wien 1855-1930) Bauernhof am Flussufer, signiert E. Barbarini, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt (AMR)
29.11.2022 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Emil Barbarini
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.11.2022 - 10:40 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Cena:
EUR 830,-