Hermann Nitsch *
(Wien 1938-2022 Mistelbach, NÖ) Ohne Titel (Das Sechstagespiel des Orgien-Mysterien-Theaters Prinzendorf), handsigniert: Hermann Nitsch, datiert: (20)03, nummeriert: 85/100, Radierung und Vernis mou über Schüttbild (UNIKAT) auf Velin, Blattgröße ca. 29 x 23 cm, Edition Kurt Zein, Wien (Prägestempel)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 11:11
- Dosažená cena: **
EUR 1.254,-
- Vyvolávací cena:
Hermann Nitsch *
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,- -
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,-
Položky z jiných aukcí
- Ferdinand Andri *
- Bronzevase im archaischen Stil, China, 18./19. Jh.,
- Schmuckstein Ohrsteckgehänge zus. ca. 12,10 ct