Mel Ramos
(Sacramento/Kalifornien 1935-2018 Oakland/Kalifornien) Photoshop CS, handsigniert: Mel Ramos, bezeichnet: H. C. (Hors de Commerce), 2008, Siebdruck und Email auf Stahl, leicht reliefiert, ca. 90 x 60 x 3 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 12:02
- Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Mel Ramos
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 12:02 |
Místo konání aukce: | Linz |