Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Colombe volant (... l'arc-en-ciel), im Druck signiert und datiert: Picasso 10.10.(19)52., Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, Blattgröße ca. 55 x 76,5 cm, Passepartout-Ausschnitt ca. 51,5 x 67 cm, verglast, gerahmt, vgl. WVZ Bloch 712, Czwiklitzer 169
Provenienz:
Kunsthaus Artes, Rheda-Wiedenbrück (laut rückseitigem Klebeetikett am Rahmen)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 12:07
- Dosažená cena: **
EUR 1.533,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Pablo Picasso *
Provenienz:
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 12:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: