Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) Elijah (Elias und der Feuerwagen), handsigniert: Dali, nummeriert: 153/250, 1975, Kaltnadelradierung mit Pochoir, teils handkoloriert mit Goldstaub, auf Japanpapier, Druckplattengröße ca. 39,5 x 56,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Michler/Löpsinger 758
Provenienz:
Artes Kunsthandlung, Rheda-Wiedenbrück
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 12:06
- Dosažená cena: **
EUR 1.951,-
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Provenienz:
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 12:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: