Emil Ludwig Löhr *
(Berlin 1809-1876 München) "Blick ins Gasteinertal", signiert E. Löhr, Öl auf Leinwand, doubliert, 44 x 56 cm, gerahmt, geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Emil Ludwig Löhr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |