Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) Ohne Titel, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)68, Aquarell und Bleistift auf geripptem bräunlichen Papier, ca. 25,2 x 32,5 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.11.2022 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Karl Mostböck *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.11.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-