Johann Georg Seitz
(1810-1870) zugeschrieben/attributed Stillleben mit Melone, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 58 cm, kleine Kratzspuren im Randbereich, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.11.2022 - 15:40
- Vyvolávací cena:
Johann Georg Seitz
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.11.2022 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: