Egon Wucherer *
(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.)"Knospe im Fels", signiert E Wucherer, Farbholzschnitt, die Nr.3/15, 63 x 49,5 cm, ohne Rahmen, partiell mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Egon Wucherer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |