Anton Hansch
(Wien 1813-1876 Salzburg) zugeschrieben/attributed Teich am Waldrand, Öl auf Papier auf Karton, ca. 33 x 49 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.11.2022 - 15:42
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Anton Hansch
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.11.2022 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: