Herrenring
Gold 585, besetzt mit Onyx und ausgesetzten Altschliffbrillant, RW 64, 17,6 g øG16
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
12.12.2022 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Herrenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky a hodinky |
Datum: | 12.12.2022 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Graz |