Bruno Hess *
(Wien 1888-1949) "Bei der Mödlinger Hütte gegen Admonter Reichenstein, Gesäuse, Steiermark", signiert Bruno Hess, Öl auf Platte, 65 x 52,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Bruno Hess *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |