Hans Staudacher *
(St. Urban 1923 geb.) "Studie bei Kitzbühel", signiert H Staudacher, datiert 1974, Aquarell, Tusche auf Papier, Ausschnitt 44 x 64 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 22.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-