Werner Berg *
(Wuppertal-Elberfeld 1904-1981 St. Veit im Jauntal/ Kärnten) "Schmerzensmann mit Strohblumen", monogrammiert WB, Öl auf Leinwand, 55 x 35 cm, 1946, gerahmt WVZ 278, Privatsammlung Kärnten
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 60.000,-
Werner Berg *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |