Boris Zaplatil *
(1945 geb.) "Koraki", signiert Zaplatil, datiert 1987, Öl-Mischtechnik auf Leinwand, 50 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Boris Zaplatil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |