Altschliffbrillant Anhänger/Brosche, zus. ca. 1,30 ct
Weiß/Rot/Golbgold 585, Kulturperlen, ca. 52 x 42 mm, Handarbeit, 21 gøG20
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
06.12.2022 - 15:27
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2022 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |