Brillantring zus. ca. 1,20 ct
Weißgold 585, vier Brillanten, RW 57, 5,9 g, leichte Tragespurenøg6
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
07.12.2022 - 10:10
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantring zus. ca. 1,20 ct
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |