Brosche
Gold 580, zwei Altschliffdiamanten in Silberfassungen, ein Imitationsstein, ungar. Amtspunze 1872-1937, 3 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
06.06.2017 - 17:04
- Vyvolávací cena:
Brosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.06.2017 - 17:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.05. - 06.06.2017 |