Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) "Wo Obst wohnt", 2000, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert und datiert Attersee 2000, Nr. 87 von 95 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 43,7 x 31,3 cm, Blattmaße 69,8 x 50 cm, gedruckt bei Stamperia Carini die San Giovanni Valdarno mit dem Trockenstempel, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
raphael.achterberg@dorotheum.at
23.12.2022 - 10:02
- Dosažená cena: **
- Cena:
Christian Ludwig Attersee *
Raphael Achterberg, MA
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitModerní umění grafika | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.12.2022 - 10:02 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-