Keist Marco Vucovic *
, (1892-1973), "Gesäuseeingang", signiert "K. Vucovic", Öl auf Karton, ca. 30 x 39,5 cm, gerahmt
19.12.2022 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Keist Marco Vucovic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.12.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |