Lina Krause
(Berlin 1857-1916), "Blumenstraus in Vase", signiert "L. Krause", Öl auf Holz ca. 42 x 32 cm, gerahmt
19.12.2022 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Lina Krause
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.12.2022 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |