Faun beim Liebesspiel
, bronziertes Gipsrelieff 2. Hälfte 20. Jh, ca. 33 x 26 cm, gerahmt
19.12.2022 - 11:40
- Vyvolávací cena:
Faun beim Liebesspiel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.12.2022 - 11:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |