Alois Lukasek, 20. Jhdt.
Landschaft, Öl auf Leinwand, 37 x 70 cm, verglast, gerahmt
19.12.2022 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Alois Lukasek, 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.12.2022 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |