Saphir Diamant Damenring
Weißgold 585, zwei Achtkantdiamanten, zwei Saphire, Ringkopfbreite ca. 8 mm, RW 54, 1,6 gøg1
15.12.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Saphir Diamant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.12.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Deutsche emaillierte Deckeldose,
- 12 Wiener vergoldete Mokkalöffel,
- Brillant Ring zus. ca.1,30 ct
- Brillant/Rubinarmkette