Allianzring
Weißgold 585, zwei Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, RW 58, 7 g, Tragespurenøg7
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
15.12.2022 - 10:18
- Vyvolávací cena:
Allianzring
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.12.2022 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |