2 Backformen
1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, farbig glasiert, Glasur brandrissig, bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.01.2023 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
2 Backformen
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Porcelán, sklo a keramika |
Datum: | 16.01.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |