Gustav Schütt *
(Wien 1890-1968 Laxenburg), "Sternsinger", signiert, "G. Schütt", Gouache auf Papier, ca. 33 x 49,5 cm, verglast, gerahmt
02.01.2023 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Gustav Schütt *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |