Franz Poledne
(Wien 1873-1932 Klosterneuburg), "Wiener Naschmarkt", signiert u. datiert "F. Poledne (18)94", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 36 x 31,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
02.01.2023 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Franz Poledne
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |