Lina Krause
(Berlin 1857-1916), "Blumenstraus in Vase", signiert "L. Krause", Öl auf Holz ca. 42 x 32 cm, gerahmt
02.01.2023 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Lina Krause
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |